חברות ליסינג והשכרה: כדאי שתכירו את מערכת הניהול של תפנית

בחברות ליסינג והשכרת רכבים, הפעילות השוטפת מורכבת ורבה. כיצד משתלטים עליה? כיצד מתנהלים היטב בשוטף ובמצבים חריגים (אשר מתרחשים בכל עסק, בתדירות לא נמוכה)? כיצד מבטיחים פעילות יעילה ורווחית? סביר להניח ששמעתם על ERP, ייתכן מאוד ששמעתם על חברת מטריקס. שלבו את שני אלה יחד ותקבלו את הפתרון שאתם מחפשים. קוראים לזה תפנית.

 

"תפור" במיוחד עבורכם

Enterprise Resource Planning הוא לעתים קרובות סוג הפתרון, אשר עסקים פונים אליו עבור ניהול כולל של העסק. זו היא בחירה מצוינת, אם כי היא דורשת התאמה רבה לצרכי העסק הספציפי. במקרה של חברות ליסינג והשכרת רכב למשל, התאמה לתהליכי העבודה המיוחדים שישנם במגזר זה. התאמות כאלה, לרוב אינן פשוטות, מהירות או זולות לביצוע. כך שישנה בהחלט תועלת רבה, במערכת שתותאם למגזר זה מראש. האם ישנה מערכת כזו? מתברר שכן, למעשה, תפנית מציעה מערכת לחברות ליסינג, שהיא פתרון בסט אוף בריד בתחום זה, אשר מיועד עבור עסקים גדולים. זהו מענה ייחודי וייעודי לצרכי עסקים כאלה. אגב, המערכת מותאמת לא רק למגזר זה, אלא לשורה ארוכה של מגזרים עסקיים, כולל ניהול מרכזים לוגיסטיים, מוסדות אקדמיה ומלכ”רים, חברות שירותים, מוצרי גמר לבית, בתי דיור מוגן, אשראי חוץ בנקאי, קמעונאות, יבוא ושיווק מוצרי צריכה, מרכזים רפואיים וכן גופים העוסקים בנכסים ונדל”ן מניב.

 

תכונות בולטות של המערכת

במבט כללי, נציין כי תפנית מציעה יכולות שמותאמות למגזר חברות הליסינג וההשכרה, לצד יכולות שחשובות לכל עסק, כגון ניהול רכש או ניהול מלאי. ספציפית, אלה כמה יכולות שלה, שחשוב שתכירו:

 

ניהול ציי רכב

אחת היכולות החשובות ביותר כמובן, עבור חברות בתחום הליסינג והשכרת הרכב. תפנית מסייעת בכך, כולל ברישום פרטי רכבים וכן בתיעוד כל דבר חשוב לגביהם (התקנות, טיפולים ועוד). תכונה שימושית נוספת, היא מתן התראות חיוניות, כמו התראה על צורך קרוב בביצוע טיפול לרכב.

 

פתיחת עסק באילת: מדריך מיוחד ליזמים

 

ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה

ניהול מרכזי ויעיל של כל פעילויות הרכש, הטיפול במלאי, הקטלוגים השונים, פעילויות הפצה ושירות ועוד. המערכת גם יודעת להיעזר למטרות אלה במסופונים ובקוראי ברקוד.

 

ניהול מכירות והשכרה

פעילות ליבה זו, מקבלת מענה איכותי בתפנית, כולל עבור ניהול המחירונים, הלידים, ההזמנות, החוזים, ההתחשבנות מול לקוחות ואף הליכי הגבייה מולם.

 

ניהול קשרי הלקוחות

Customer Relationship Management (CRM) הוא תחום חשוב מאוד בעסקים בכלל וכמובן גם לחברות ליסינג והשכרת רכב. מודול זה, מאפשר לייעל את הטיפול בכך בצורה המרבית ולהפיק את מלוא התועלת העסקית.

 

ניהול שרות

ניהול הסכמי שרות, אנשי שטח, טכנאים, מחזור חיי קריאות שרות וגם מרכזי שרות.

 

ניהול פיננסי

היבט חשוב ביותר, אשר נותן מענה בין השאר לפעילויות כגון ניהול תקציב ובקרה תקציבית, ניהול גבייה וכן ניהול ספקים ותשלומים.

 

עוד חשוב לדעת

מאחורי מערכת תפנית עומדת חברת הטכנולוגיה מטריקס, שהיא חברה ישראלית ותיקה ובולטת מאוד בתחומה. במסגרת חטיבת המערכות העסקיות שלה, תפנית נמצאת בפיתוח מתמשך ממעל לשני עשורים. הפיתוח במקום אחד, מקדם אינטגרציה מרבית בין כל רכיבי הפתרון. כל זאת, תוך התאמה לדרישות השוק והרגולציה בארץ ובתהליך מתמיד של הוספת יכולות ושיפורים שימושיים.

 

לסיכום

תפנית עשויה להזניק קדימה את הניהול, בכל חברת ליסינג והשכרת רכבים. אם אתם מנהלים בחברה כזו, גם אם לא השתמשתם בפתרון ERP עד כה, כדאי לכם להתחיל לעשות זאת. אין פתרון שמתאים עבורכם יותר, מהפתרון שמציעה תפנית – גם ERP איכותי, גם מותאם לשוק הישראלי וגם "תפור" ספציפית עבור הענף שלכם!

 

נגישות