בטן גב – צעד קדימה: איך להירגע, באמת להירגע, בחופשה שלכם

מתכננים לצאת לחופשה באילת? ובכן, מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם לנצל את הנוף עוצר הנשימה של העיר כמו גם המלונות היוקרתיים לטובת בטן גב והירגעות מקצב החיים המואץ שיוצר לא פעם לחצים נפשיים ומשפיע באופן ישיר על הבריאות. בשביל לקחת את הבטן גב צעד אחד קדימה, בחרנו להציג את כל הדרכים שבהם תוכלו לנקוט בשביל להוביל לרווחה נפשית תוך כדי החופשה. בשביל לסייע לכם לנצל את החופשה המתקרבת, בחרנו להציג את כל הדרכים בהם תוכלו באמת להירגע – ולחזור רעננים ומחוזקים. מוכנים? בואו נתחיל!

ספרי מדיטציה

דרך מצוינת להירגע בזמן חופשה ואף לנקות את המחשבות יכולה להתבצע באמצעות הזמנה של ספרי מדיטציה. למעשה, תוכלו לנצל את השהות בעיר אילת לטובת פיתוח של החוסן הנפשי והרגשי וזאת באמצעות למידה של טכניקות לתרגול מדיטציה ובהתאם לכך הפחתה של מחשבות מעכבות או שליליות, כאשר באתר של רשת סטימצקי תוכלו לבצע הזמנה של ספרים רבי מכר שהצליחו לכבוש את לבבות הקוראים בעקבות שפה נגישה וכן שפע של תרגילים אותם ניתן ליישם עוד בזמן החופשה, לטובת הירגעות, מנוחה וניקוי ראש.

קריאת תהילים

היכולת להתחבר לתוך נבכי הנפש באמצעות קריאה של ספר תהילים מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם להתחזק בפן הרוחני, ובכך להוביל ליצירה של מערך שתומך בכם מבחינה נפשית ומאפשר לכם להתחבר לאמונה. החדשות הטובות הן שכעת אין צורך להביא את הספר איתכם לחופשה אלא ניתן לקרוא אותו דרך האינטרנט, בהתאם לקצב שלכם.

 

 

האזנה לפודקסט

הנוף עוצר הנשימה של העיר אילת הוא רקע מושלם לטובת הירגעות וגם העמקה האישית היכולה להתבצע באמצעות האזנה לשלל פודקסטים העוסקים בבריאות הגוף והנפש לצד העשרה בתחום התרבות, מוזיקה ועוד, בהתאם להעדפה האישית ועם שימת דגש על יכולת להעמיק את הידע בזמן החופשה שלכם. כיום ניתן דרך פלטפורמות כמו ספווטיפי או אפליקציות ייעודיות, כאשר כל מה שצריך לעשות הוא לקחת את האוזניות, לעצום עיניים ולהתחיל להקשיב.

תרגול נשימות

תרגול של נשימות מהווה דרך מצוינת להירגע בזמן חופשה. ברחבי הרשת תוכלו לקבל מידע אודות טכניקות מומלצות לתרגול של נשימה עמוקה שמתחילה מהסרעפת, כאשר מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם לא רק לנשום עמוק אלא גם להתחבר לעצמכם בזמן שאתם עושים בטן גב. הקפידו לתרגל את הנשימות לא רק כאשר אתם נמצאים באוויר הפתוח אלא גם לפני השינה, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של הקלה נפשית שתגיע לידי ביטוי ביכולת לנשום עמוק ובהתאם לכך גם להפחית את הדאגות והמחשבות שמעכבות בחיי היום יום.

הליכה

הליכה היא פעילות ספורטיבית מומלצת מאוד בעבור מי שרוצה להירגע בזמן החופשה, וזאת בשל היכולת להאזין למוזיקה שמשפיעה באופן ישיר על הבריאות הנפשית. למרות שאתם יוצאים לחופשה של בטן גב, אל תפספסו את ההזדמנות לצאת לטיילת השוקקת או אפילו למדבר, מתוך מטרה להתחבר לעצמכם ובהתאם לכך גם להוביל ליצירה של מערך שתומך בבריאות הנפש ולא פחות מכך, בריאות הגוף.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו לנצל את חופשת הבטן גב לטובת יצירה של רוגע נפשי שיגיע לידי ביטוי ביישום של טכניקות כמו למשל מדיטציה, נשימות עמוקות או אפילו קריאה בספר תהילים. זה הזמן להעניק לעצמכם את ההזדמנות להתחבר לאני הפנימי, ובהתאם לכך ליישם גם את הטכניקות הללו בחיי היום יום, ולא רק במסגרת של חופשה בעיר התיירות הרשמית של ישראל.

נגישות