מתכננים מסיבה באילת בקיץ? 6 רעיונות מרעננים לרחבת הריקודים

אם אתם מתכננים מסיבת ריקודים באילת בקרוב, המאמר הזה מיועד עבורכם. קבלו 6 רעיונות מרעננים לרחבת הריקודים, גימיקים שיהפכו את המסיבה שלכם ללא פחות ממושלמת.

קיאק פירות

אם אתם רוצים לצבוע את המסיבה שלכם בצבעים מהממים ולספק לה אווירה טרופית, אנחנו ממליצים לכם לשלב קיאק פירות ברחבת הריקודים. מדובר למעשה בחגיגת טעמים וצבעים, בר פירות מעוצבים לאירוע מושלם, בר הכולל את הפירות הכי איכותיים שיש שנחתכים בעיצוב כזה שאף אחד לא יישאר אדיש אליו. קיאק הפירות עצמו מגיע בעיצוב וליטוש מושלמים וכשתכניסו אותו לרחבת הריקודים הוא פשוט יהפוך את המסיבה שלכם ללא פחות ממושלמת.

כפכפי מסיבה לבנים

אם המסיבה שלכם בקיץ ובחוץ חם ויבש במיוחד, אנחנו ממליצים לכם לחלק לאורחים שלכם כפכי מסיבה לבנים. האורחים שלכם יוכלו פשוט להשליך הצידה את הנעליים הסגורות והחמות, לנעול את הכפכפים ולהמשיך לפזז על הרחבה למשך שעות רבות. מעבר לעובדה שזה יהיה להם מאוד נוח ומרענן, הם כמובן יוכלו לחזור הביתה עם מזכרת מהמסיבה שלכם.

אקדח בועות סבון

אחד הגימיקים היותר מגניבים לרחבת הריקודים הוא אקדח בועות סבון צבעוני. לפני שנסביר מה זה הולך לעשות לאורחים שלכם, נוכל לומר כבר עכשיו שזה מצטלם פשוט מעולה. לכן, זה ממש אינטרס שלכם שיהיו לכם המון אקדחים של בועות סבון ברחבת הריקודים. הווידאו של המסיבה שלכם יהיה מלא בבלונים צבעוניים שהופכים את האווירה לשמחה ורומנטית ממש בין רגע. מה זה יעשה לאורחים שלכם? אין יותר כיף מלרקוד ולירות אחד על השני בועות סבון צבעוניות.

 

 

 

מאוורר לסמארטפון

הנה גימיק שאתם פשוט חייבים לשלב במסיבה שלכם באילת, מיני מאוורר שנתפס על הטלפון החכם של האורחים. איזה חם באילת, ממש קשה לרקוד לאורך זמן והטמפרטורות בחוץ גבוהות מאוד גם בלילה. מאוורר לטלפון החכם הוא פתרון פשוט מושלם שיסייע לאורחים שלכם קצת להתרענן כשהם מפזזים על רחבת הריקודים. מעבר לעובדה שהם יוכלו להתרענן, אין ספק שזה כיף לחזור הביתה עם מזכרת שכזו.

ארטיקים במגוון סוגים

אם כבר אנחנו מדברים על התרעננות, האמת היא שאין יותר טוב מארטיקים כדי להתרענן. תוכלו לחלק ברחבת הריקודים ארטיקים במגוון סוגים, ארטיק קח, ארטיק חלבי ועוד. אם אתם ממש רוצים להתפרע אתם יכולים כמובן ללכת על האופציה של הגלידה, מעט יקר יותר אך אין ספק שזה יעשה את העבודה ביג טיים.

עגלת קוקטיילים

טוב, אנחנו מעלים קצת את הקצב והולכים על עגלת קוקטיילים שתגרום לאורחים שלכם לרקוד פשוט בלי סוף על רחבת הריקודים. הדיילת שתעמוד מאחורי הבר תצלצל בחוזקה בפעמון שיודיע לכל האורחים שזה הזמן להגיע ולקחת איזה צ'ייסר טוב לפני שהם ממשיכים לרקוד. מה שכן, אנחנו ממליצים לכם לוודא שהאורחים שלכם, לפחות אלה ששותים, לא עולים על ההגה אחרי המסיבה.

לסיכום

אם אתם מארגנים בקרוב מסיבה באילת ורוצים להפוך אותה למסיבה הכי לוהטת בעיר, אנחנו ממליצים לכם לשלב את אחד מהגימיקים שהצגנו במאמר זה. אנחנו בטוחים שהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר על המסיבה הזו.

נגישות