חולי סוכרת: אילו מוצרים לחולי סוכרת אתם חייבים אתכם בחופשה

מי שחולה בסוכרת יודע עד כמה המחלה יכולה לשבש את אורח החיים. מדובר במחלה שדורשת מעקב צמוד על רמות הסוכר בדם ודורשת עמידה באיכות חיים מסוימת, כמו גם הימנעות ממוצרים שיש בהם כמות גדולה של סוכר או גלוקוז. המחלה מצריכה הקפדה על פעילות גופנית מתונה ושמירה על מצב נפשי תקין.

מוצרים לחולי סוכרת יכולים לשפר מאד את איכות החיים, בעיקר משום שהם מאפשרים בקרה על כמות הסוכר בגוף והתרעה במידה ויש שינוי לרעה, בעוד שיש מוצרים שנועדו להקל על כאבים כמו על כאבי רגליים וידיים, יש כאלה שעוזרים למנוע חולשה וסחרחורות וכאלה שמקלים על דלקות אשר פוקדות סוכרתיים.

כשאתם יוצאים לחופשה – הדבר האחרון שאתם רוצים לחוות הוא התקף חולשה או סחרחורת, עליה של סוכר בגוף או של לחץ הדם, משום שאתם רוצים לבלות ולנפוש בכיף ללא דאגות. לכן חשוב שיהיו לכם מוצרים מתאימים להתמודדות עם המחלה. כיום, יש כמה מוצרים לחולי סוכרת שכל חולה חייב שיהיה לו. הנה כמה דוגמאות:

מד סוכר

מד סוכר הוא מוצר חובה עבור כל סוכרתי. מדובר בדרך להבין מהי רמת הסוכר בגוף ולהיות רגועים כאשר היא תקינה, או לטפל במצב כאשר היא לא תקינה. בחירת מד סוכר עם תצוגה ברורה וגדולה תאפשר אביזר נוח וטוב לחופשה. חשוב להביא עמכם מד סוכר שעובד על פי כל התקנות החדישות ומקנה דיוק בבדיקות סוכר. בחרו מד סוכר לבדיקה קלה ומהירה שיהיה אמין ומדויק ויספק תשובות עם טיפת דם זעירה.

דוקרן קטן

יש את מי שיהיה לו קל יותר לשאת עמו בתיק דוקרן קטן למדידת סוכר. מדובר במוצר קטן יותר ממד סוכר רגיל והוא מתאים לנסיעות ומאפשר פחות כאב בזמן הדקירה בזכות טכנולוגיות מיוחדות. אם תרצו תוכלו להזמין לפני החופשה מד סוכר שמקהה תחושת כאב, מאפשר עיצוב קטן ותפעול ביד אחת ולקיחת דם בקלות ומהירות. מומלץ לבחור מוצר עם התאמה של מידת הדקירה לצרכים שלכם תוך שימוש מהיר בעת חופשה.

חולי סוכרת: אילו מוצרים לחולי סוכרת אתם חייבים אתכם בחופשה

נרתיק קירור לעטי אינסולין

מי שמזריק לעצמו אינסולין ירצה לשמור את החומר החשוב הזה קריר. לשם כך וביחוד לנופשים קיים נרתיק קירור שמתאים לשני עטים ומאפשר לשמור על טמפרטורה של בין 18-26  מעלות צלזיוס. מדובר בטכנולוגיה שמתאימה גם לטיולים רגליים בחום, זאת בשל טכנולוגיה ייחודית אשר מנצלת את אידוי המים ומאפשרת שימוש רב פעמי.

נרתיק קירור לעטי אינסולין מתאים בעיקר לנופשים שרוצים לצאת לחופשה ללא דאגות כשהם בריאים ומרגישים משוחררים. בחרו נרתיק שמציע את הקירור ללא קרחון וכזה המתאים לשימוש רב פעמי עם תפעול נוח על ידי הרטבה במים בלבד.

ארגונית לציוד סוכרת

בחרו ארגונית שתכיל את כל מה שצריך בעת חופשה . חשוב לבחור ארגונית המתאימה לציוד סוכרת. מדובר על הדרך לשאת בביטחון תוך הגנה על מוצרים כמו מד סוכר, דוקרן, סטיקים לבדיקת הסוכר, מזרקי אינסולין, מחטים, ספרון פחמימות וכל מה שדרוש לכם לחופשה. בחרו מוצר עם עטיפה קשיחה שתתאים גם לנסיעות וגם לטיולים. חשוב לבחור מוצר איכותי שיש לו ביקורות טובות ומתאים בעיקר לנסיעות וחופשות ארוכות.

גרבי סוכרת

גרבי סוכרת מתאימים עבור מי שסובל מדלקות או כאבי פרקים ורגליים. בחרו גרביים מתאימות לטמפרטורה של המקום בו תהיו וארגנו אותן עם שאר ציוד הסוכרת במזוודה במקום אחד כך שיהיה לכם קל ונוח לשלוף ציוד בעת הצורך. שתהיה לכם חופשה נעימה…

נגישות