כל מה שאתם צריכים בשביל לשמור על הבריאות במהלך החופשה

יציאה לחופשה זה תמיד עבר נהדר! זה הזמן להישען אחורה על כיסא נוח, ליהנות מכל מה שהטבע מציע ולקחת "ברייק" מחיי היום יום המהירים והקדחתניים. חופשה נועדה עבור מי שרוצה להרגיש טוב יותר, להירגע ולהרגיש נינוח ועבור כל מי שרוצה להטיב עם איכות חייו.

אבל גם בחופשה הנעימה ביותר עלולים לקרות כל מיני דברים שלאו דווקא יטיבו עמכם, כמו הפרעות שינה, מתח ועצבנות עקב שינויים בשגרה, בעיות בקיבה או אלרגיות בשל שינוי אקלים, וגם השמנה מאוכל שמן מדי ולא מוכר. אז מה כדאי לקחת לחופשה כדי להישאר בריאים? הנה כמה מוצרים שקל להשיג שיצילו אתכם מכל צרה:

אבקות חלבון

אבקות חלבון מתאימות למי שמתאמן באופן קבוע ואינו רוצה לצאת משגרת התזונה והאימונים שלו כשהוא יוצא לחופשה. אבקות חלבון מכילות מי גבינה באחוזים גבוהים ומטרתן לבנות מסת שריר תוך השלמת כמות החלבונים הדרושה בעת אימון. אבקות חלבון מתאימות למי שלא רוצה להתפתות ולאכול אוכל משמין בחופשה, לכן כדאי לקחת את האבקה שלכם לכל מקום גם לחופשה בארץ וגם בחו"ל. קחו אתכם אבקת חלבון מומלצת אם אתם מתאמנים בזמן הנופש ותוכלו לשמור על מסת שריר טובה, תזונה נכונה, בריאות ומשקל תקין.

ויטמינים ותוספי תזונה

ויטמינים ותוספי תזונה ישמרו עליכם ערניים בזמן חופשה ויאפשרו לכם מרץ וחיוניות. אם יש לכם חוסרים בגוף כמו חוסר בברזל, סידן, ויטמין c וכולי – כדאי לקחת עמכם וויטמינים שישלימו לכם את החוסרים. ברזל למשל ניתן לכם מרץ רב כדי לטייל במקומות חדשים ויטמין C ישמור עליכם מפני התקררות במידה ואתם טסים למקום קריר יותר ממה שאתם רגילים אליו.

כדורי הרגעה טבעיים

כשטסים במטוס, כשנוסעים נסיעות ארוכות, כאשר ישנים במקום חדש – רמות הסטרס יכולות לעלות ולגרום למתח, חרדה ואפילו לחוסר בשינה. כדי לגבור על כל אלה כדאי לקחת מוצרים מרגיעים טבעיים כמו טיפות רסקיו או כדורי שינה טבעיים אשר אינם ממכרים ויכולים לעזור לכם להירגע ולישון. כך תרגישו רגועים יותר בטיסה או בנסיעה וגם שלווים יותר בחדר המלון או בצימר בו תלונו.

כל מה שאתם צריכים בשביל לשמור על הבריאות במהלך החופשה

חטיפי אנרגיה

דרך נוספת לשמור על מרץ ובריאות בחופשה היא בחירה במספר חטיפי אנרגיה שיכניסו לגוף ויטמינים ואנרגיה חיונית. חטיפי בריאות יכולים לספק את הרעב שעולה כאשר מטיילים קילומטרים רבים ולמנוע ממכם אכילה של אוכל שומני.

תרופות סבתא

אם אתם נוטים ללקות בצינון, בכאבי בטן או בכאבי ראש בזמן חופשות, ואם יש לכם מיחושים קלים כשאתם יוצאים מהשגרה, כדאי לבחור תרופות סבתא שישמשו אתכם בזמן חופשה כמו שום כתוש בצנצנת או בקבוק עם שמן זית שאפשר למרוח על אזורים כואבים. גם חליטות תה טבעיות יכולות לסייע בכאבים ולהרגיע כאבים או מתח ולטפל בבעיות בריאות חולפות. אם חלילה התרופות הטבעיות לא עוזרות לכם, חשוב שתדעו כי אתם יכולים להזמין תור מהיר אונליין לרופא במהלך החופשה שלכם.

אטמי אוזניים

זוג אטמי אוזניים יועילו לכם בחופשה בעיקר בטיסה בנסיעות ארוכות או בזמן שאתם ישנים במקום לא מוכר. אטמים יעזרו להפחית את עצומות הרעשים מסביב וישמרו אתכם שלווים ורגועים.

תרופות נגד אלרגיה

כאשר מחליפים אקלים, אלרגיות שונות יכולות לצוץ החל מגירודים בעור עד עקיצות של יתושים או פריחות מוזרות שצצות על הגוף. כדי להרגיע את המצב ואת הגוף מומלץ להצטייד בכדורים נגד אלרגיה וגם במשחות נגד גירודים עקיצות. כך תוכלו לשמור על הבריאות כשאתם יוצאים לנופש, ותוכלו להירגע ולהרגיש טוב יותר.

נגישות