לילדים בגיל הרך: איזה אטרקציות מתאימות לפעוטות באילת?

מתכננים חופשה משפחתית באילת עם ילדים בגיל הרך? ובכן, בסקירה הבאה נציג בפניכם את כל האטרקציות שיעסיקו את הילדים ויאפשרו לכם ליצור בעבורם זיכרונות לכל החיים.

אטרקציות לפעולות באילת: הרשימה המלאה

חופשה עם ילדים קטנים בגיל הרך היא חופשה מאתגרת למדי, וזאת בשל הצורך לאזן בין מנוחה לבין תעסוקה. למעשה, ילדים בגיל הרך מגלים לא מעט התעניינות וסקרנות ולכן החופשה המשפחתית הקרובה מהווה הזדמנות מעולה ליצור בעבורם ובעבורכם זיכרונות שייחרטו היטב למשך שנים רבות. אז מהן האטרקציות המובילות בעיר אילת לטובת חופשה מושלמת? להלן הסקירה:

פארק תמנע

פארק תמנע ממוקם כ 25 קילומטרים מצפון לאילת ומשתרע על שטח עצום של 60 קילומטר רבוע. מדובר באטרקציה בפני עצמה בעבור הילדים בשל הנוף המדברי היפהפייה לצד אפשרות ליצור חוויה ייחודית בעבור הילדים בדמות צפייה במיצג אורקולי הכולל סרטים כמו גם אפשרות לצאת למסלול הליכה בדרגת קושי שמתאימה גם בעבור ילדים בגיל הרך. שימו לב כי בפארק חם מאוד ועל כן בדיקה של מזג האוויר כמו גם הגעה מוקדמת לאזור היא חיונית לטובת השלמת המסלול באופן נגיש ונוח לכל בני המשפחה.

לילדים בגיל הרך: איזה אטרקציות מתאימות לפעוטות באילת?

החלקה על הקרח

בקניון האייס מול תוכלו ביחד עם הילדים לקחת חלק בהחלקה על הקרח. מדובר באפשרות נהדרת בעבור הילדים ליצור חוויה מהנה במיוחד בתוך מתחם מגודר ועם אפשרות לנוח בין לבין בבית הקפה או במתחם הג'ימבורי שקיים בתוך הקניון בעבור ילדים בגיל הרך.

המצפה התת ימי

מדובר באחת האטרקציות הבולטות והאהובות ביותר באילת, ולא בכדי. המצפה התת ימי מציג תצוגות מרהיבות של צבים, אלמוגים, כרישים ודגים מיוחדים מכל רחבי העולם. מדובר במתחם עצום בגודלו בו ניתן לבקר בכל ימות השנה, אולם בזמן תקופת הקיץ והחגים המקום עמוס במבקרים ועל כן רצוי להזמין מראש את הכרטיסים לאתר ולא לחכות לדקה ה 90.

טרמפולינות

במתחם האייס מול הוקם לאחרונה מתחם בשם אייס ג'אמפ. מדובר במתחם גדול בגודל של 500 מ"ר והוא מרושת בטרמפולינות עליהן הילדים יכולים לקפוץ ביחד איתכם או לבד.

חוות הגמלים

חוות הגמלים היא אטרקציה לכל משפחה שבמסגרתה תעלו ביחד עם הילדים על חמורים לסיור במדבר. ניתן לבחור באפשרות של כרכרות עם חמורים מאחר ומדובר בילדים בגיל הרך, ובכך ליצור חוויה שונה מהעיר אילת המבוססת על המדבר לצד בע"ח וסיור המתבצע בהרים.

לסיכום, ישנן לא מעט פעילויות ואטרקציות אותן ניתן לבצע ביחד עם הילדים בעיר. שימו לב כי ברוב המלונות הגדולים מציעים להורים ג'ימבורי וכן הפעלות לילדים לאורך כל שעות היום, ועל כן בדקו זאת לפני שאתם מזמינים מלון – כך שתוכלו ליצור חופשה מושלמת המבוססת גם על אטרקציות וגם על פעילויות שונות במלון.

נגישות