פודקאסטים מרתקים להאזנה בדרך לחופשה

פודקאסט או 'הסכת' היא תוכנית רדיו אונליין שניתן להאזין לה באינטרנט ללא חיבור לתדר רדיו. פודקאסט היא דרך להעביר תוכניות, שידורים, תוכן, שירים ומידע באופן חופשי במגוון רחב של נושאים. אם אתם בדרך לחופשה באילת, יש לא מעט פודקאסטים מעניינים שאפשר להאזין להם בזמן נהיגה, ללא הסחות דעת. כיום, יש מגוון רחב של פודקאסטים המשדרים תכנים בנושאים מרתקים החל מנושאים של תרבות עד תכנים שעוסקים במדע, פסיכולוגיה, היסטוריה והרשימה עוד ארוכה…

אם אתם רוצים לבחור פודקאסטים להאזנה אונליין – ניתן להאזין כאן למגוון תוכניות רחב ומעניין. כמו כן אפשר למצוא מגוון רחב של אפליקציות המאפשרות האזנה לתוכניות בקלות ואפשר להתחבר אליהן לפני הנסיעה. אבל איזה פודקאסטים מומלצים? הנה 3 אפשרויות מעולות:

'חושבים טוב עם יהודית כץ'

פסיכולוגיה חיובית היא אחת הדרכים לנהל את החיים טוב יותר והיא מאפשרת שליטה בחיים, השקטת מחשבות טורדניות, ניהול חיי היומיום בצורה הרבה יותר מטיבה והכלה של סיטואציות שונות בחיים. הפסיכולוגית יהודית כץ מארחת בתוכנית 'חושבים טוב' מגוון רחב של אנשי מקצוע ביניהם פרופסורים, פסיכולוגים, מרצים, אנשי מדע ומחקר, ושאר אורחים שיעזרו למאזינים לגלות את הפסיכולוגיה החיובית ולהשתמש בה כדי להטיב עם חייהם. נושאים כמו ביצוע שינויים בחיים, שמירה על אהבה בזוגיות, ניהול זמן והתמודדות עם מצבי לחץ וחרדה, מיינדפולנס, התבגרות והזדקנות – כולם זוכים לטיפול של יהודית כץ ושל מומחים המסייעים לקבל טיפים טובים בנושאים פסיכולוגיים שונים ומעניינים.

פודקאסטים מרתקים להאזנה בדרך לחופשה

'בינג'ר'

לפני שאתם מתחילים באטרקציות באילת, כדאי לכם לבדוק את בינג'ר. בינג'ר הוא פודקאסט שמנתח פרקים של סדרות קאלט מוכרות ומתמקד בפרקים הראשונים בתוכנית הקאלט 'סיינפלד' -אחת התוכניות שהפכו את שנות ה-90 לעשור הטוב ביותר במאה האחרונה! התוכנית 'סיינפלד' היא קומדיית מצבים שפשוט עוסקת בכלום, משמע: בחיי היומיום והשגרה של דמויות שגרמו לרבים להתפקע מצחוק. התוכנית שהתפרסה על יותר מעשור הפכה לסדרת קאלט שמיליונים בכל העולם מכירים, מצטטים ואוהבים לראות, גם היום 30 שנה אחרי שהיא עלתה לשידור בפעם הראשונה. הפודקאסט 'בינג'ר' העוסק 'סיינפלד' בוחן פרקים מהתוכנית ומעלה סוגיות שונות שנוגעות לכל פרק באמצעות מומחים שמכורים לדמויות ולתוכנית. הפודקאסט עוזר להבין מה מסתתר מאחורי כל פרק בתוכנית כזאת מרתקת עבור מעריצי סיינפלד בכל העולם!

'שיר אחד'

האם אי פעם תהיתם מי הוא הילד בן 30 שיש לו חום גבוה? או שאולי רציתם לדעת מה עומד מאחורי שיר מזרחי כזה או אחר של זוהר ארגוב? השירים המוכרים ביותר לישראלים מנותחים בפודקאסט 'שיר אחד' בו שני מנחים חוקרים את השירים, מארחים את הכותבים של השירים ומאפשרים מידע מעניין בנוגע לשירים ישראלים, תרבות, אהבה חברה וכולי. 'שיר אחד' הוא פודקאסט שכיף להאזין לו ובו אפשר לשמוע גם את הפרשנות של היוצרים והכותבים שכתבו/ ביצעו את השירים וגם ליהנות מהאזנה לשירים עצמם.

אז זה הזמן לבחור פודקאסט מוצלח ולהפוך את החופשה הרבה יותר מעניינת עם נסיעה נינוחה וכיפית.

נגישות