איך מזמינים אוטובוס לאילת?

אחת האפשרויות המועדפות ע"י תיירים ישראלים כמו גם תיירים מהעולם להגעה לאילת היא דרך הזמנת אוטובוס. כיצד מזמינים אוטובוס מראש או אפילו מעכשיו לעכשיו? על כך – בסקירה הבאה.

הזמנת אוטובוס לאילת: קל ופשוט יותר מאי פעם

העיר אילת נחשבת לעיר התיירות הרשמית של מדינת ישראל, וביחס לעובדה כי מדינת ישראל היא מדינה קטנה, היכולת להגיע לעיר מכל נקודה בארץ בפרק זמן קצר יחסית דרך האוטובוס מהווה הזדמנות מעולה ליצור לעצמכם חופשה מושלמת, וחסכונית מבחינת המחיר. למעשה, במקום להוציא רכב, לנהוג במשך כמעט ארבע שעות (או ליותר דיוק 4:50 מתל אביב, 3:45 שעות מירושלים וארבע וחצי שעות מחיפה) ניתן לקחת אוטובוס היוצא מהתחנה המרכזית בתל אביב בכל יום. קו 190 יוצא מתחנת אגד של

הזמנה דרך האתר

האתר הרשמי של אתר אגד מאפשר לכם לבצע הזמנה של כרטיסים לכיוון אחד או הלוך ושוב באופן קל ופשוט. מדובר באתר חדש שדרכו תוכלו לבצע הזמנה מראש של כרטיסים גם מעכשיו לעכשיו, אולם שימו לב כי בעונת שיא התיירות – קיץ וחגים המקומות נחטפים ועל כן ההמלצה הגורפת היא להזמין מראש.

הזמנה דרך האפליקציה

האפליקציה של אגד היא אפליקציה חדשה שאותה ניתן להוריד גם לאייפון וגם לאנדורינד. במסגרת עידוד הציבור להורדת האפליקציה ניתן לקבל הטבות בלעדיות דרך הזמנה באפליקציה, כאשר תהליך הרכישה באפליקציה הוא מהיר ומאובטח ולכן מהווה דרך מצוינת להזמנת כרטיסים.

איך מזמינים אוטובוס לאילת?

הזמנה טלפונית

מוקד השירות של אגד פועל בכל יום ומאפשר לציבור לבצע הזמנה של כרטיסים, בייחוד בעבור בעלי מוגבלות כמו עיוורים הנדרשים להודיע מראש על מלווים כמו גם נכים ומבוגרים שמתקשים לבצע את הפעולות דרך האתר או האפליקציה, ועל כן מדובר בדרך נגישה יותר להזמנה של כרטיסים דרך המוקד. עם זאת, מדובר במוקד עמוס מאוד שזמן ההמתנה בו רב ועל כן רצוי להשאיר פרטים במידה וזמן ההמתנה ארוך, כך שתוכלו לבצע את ההזמנה מבלי להמתין זמן רב על הקו.

הנחות ברכישת כרטיס אוטובוס

רגע לפני שאתם מזמינים את כרטיס האוטובוס, חשוב לדעת כי ישנן הנחות לסטודנטים, נכים ילדים ונוער בנסיעה באוטובוס. אם תבחרו להזמין מראש כרטיסים דרך האתר הרשמי תוכלו כאזרחים ותיקים לקבל הנחה בגובה של 50% ברכישה של כרטיס הלוך או כרטיס הלוך ושוב, סטודנטים שרכשו כרטיסיה חופשי חודשי יכולים לקבל הנחה גם הם של 50% ואילו סטודנט שלא רכש כרטיס חופשי חודשי זכאי להנחה של 33%. נוסף לכך, ילדים ובני נוער מגיל 5-18 יכולים לקבל הנחה בשיעור של 50% ואילו עיוורים זכאים להסעה חינם. בנוסף, מומלץ לבחון דרך מועדון לקוחות בו אתם חברים או דרך חברת האשראי האם יש הנחות לגבי הזמנת אוטובוס לאילת, לטובת קבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.

נגישות