אכסניות באילת: כל מה שרציתם לדעת

צעירים רבים מעדיפים ללון דווקא באכסנייה, בשל המחיר המוזל כמו גם המיקום המעולה של האכסנייה למקומות הבילוי והים. כיצד תוכלו לוודא כי האכסנייה שבחרתם אכן תשרת אתכם כהלכה? על כך – במדריך הבא.

אכסניות באילת: כך תוכלו לבחור את האכסניה המושלמת בעבורכם

מחירי המלונות הגבוהים באילת לצד היצע נמוך של דירות שאותן ניתן להשכיר הובילו בשנים האחרונות יותר ויותר צעירים לבחור באפשרות של אכסנייה, וזאת בשל העובדה כי מדובר באכסניות שמאפשרות לצעירים כמו גם מבוגרים לשהות בתנאי מגורים בסיסיים במחיר מצוין ועם שפע של אפשרויות זמינות מבחינת המיקום. למעשה, רוב האכסניות באילת ממוקמות באזורים מעולים שמאפשרים לכם להימנע מלקיחה של מונית או השכרת רכב, לצד בריכה גדולה שבה ניתן לשהות רוב היום. עם זאת, חשוב לדעת כי רוב רובו של הקהל אשר מגיע לאכסנייה מורכב מבני נוער ועל כן אם מדובר בחופשה משפחתית עם ילדים, רצוי לבחון מראש עם האכסניה לגבי האורחים, כך שתוכלו לדעת מראש האם אכן כדאי לכם לסגור שם.

אכסניות באילת: כל מה שרציתם לדעת

כיצד לבחור אכסניה?

למרות המחיר הזול כמו גם הלוקיישן המעולה, בשנים האחרונות שמענו לא מעט תלונות מצד נופשים על תנאים ירודים באכסנייה שהובילו  למפח נפש משמעותי. על כן, בכדי לבחור אכסניה איכותית חשוב קודם כל לקבל המלצות מחברים ובני משפחה שכבר שהו באילת ויכולים לתרום מהידע האישי שלהם לגבי השהות באכסנייה. בנוסף, רצוי להיכנס לאתר הרשמי של האכסנייה ולקרוא את תגובות הגולשים. באמצעות אותן תגובות תוכלו לקבל מידע חיוני הן מבחינת היבטים של רמת הניקיון והן מבחינת האדיבות של הצוות. חשוב לדעת כי בשנה האחרונה נפתחו מספר אכסניות חדשות גם בעבור משפחות בלבד כמו גם זוגות ולכן מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם לחסוך בעלויות הלינה בעיר ולהגיע למקום חדש שמציע גם חווית אירוח מעולה.

התנהלות לפני ההגעה כאשר מדובר בבני נוער

שימו לב כי אם מדובר באכסנייה המיועדת בעבור בני נוער בלבד, נדרשת חתימה של ההורים וחתימה על ערבות במידה וייגרם נזק. בנוסף, בני נוער מחויבים להגיע עם צילום תעודת זהות של ההורים כמו גם פרטי קשר, ועל כן רצוי ליצור קשר עוד לפני ההגעה עם דלפק הקבלה לטובת סידור העניינים הבירוקרטיים עוד לפני ההגעה. מאחר ורוב רובן של האכסניות בעיר אילת פונות לבני נוער, האחראיות שלכם היא לבחון מראש האם האכסנייה מקבלת בני נוער מגיל מסוים ומהם התנאים לקבלה, כפי שציינו בתחילת המדריך.

לסיכום, אכסניות באילת מהוות הזדמנות מעולה להגיע לעיר התיירות הרשמית של ישראל ולחסוך באופן משמעותי בעלויות. עם זאת, אל תתפתו מהמחיר אלא תבקשו לשלם רק לאחר סוף השהות, ובמידת האפשר אף צלמו את החדר בכדי למנוע מצב שבו ייגרם נזק ואתם תידרשו לשאת בעלויות.

נגישות